Demonstracja jako klient

Ta demonstracja pozwoli Ci zobaczyć jak planyo wygląda ze strony Twojego klienta. Aby kontynuować z tą interaktywną demonstracją możesz otworzyć konto jeśli chcesz uniknąć wprowadzania danych osobowych przy każdej rezerwacji (oraz uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji) lub też możesz kontynuować bez logowania (planyo nie wymaga od użytkowników logowania). Zwróć uwagę na to, że inni użytkownicy mogą również w tym samym czasie wprowadzać oraz modyfikować rezerwacje (w tym też Twoje) w demonstracji panela administratora.
Uwaga: jest szereg opcji które administrator może zmienić w celu zmiany interfejsu widzianego przez klienta, takich jak powiadomienia SMS, ręczne zatwierdzenie rezerwacji lub hasło wymagane do wprowadzenia nowej rezerwacji. Ustawienia do tej demonstracji zostały wybrane tak aby pasowały do przeciętnego sposobu użycia. Możesz je zobaczyć wchodząc do demonstracji panelu administratora.
Ta demonstracja jest otwarta dla wszystkich użytkowników i nie moderujemy treści wprowadzonych do systemu. Z tego powodu zrzekamy się odpowiedzialności za nieodpowiednie lub obraźliwe treści wprowadzone przez użytkowników.